Wyniki konkursu 2012

Fundacja Dom Rodzinny w Łysogórkach p.w. Dzieciątka Jezus Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im.M.Skłodowskiej-Curie w Szczecinie

O G Ł A S Z A J Ą     W Y N I K I

II KONKURSU  INTERMEDIALNEGO

„Co cisza robi z nami? Co my robimy z ciszą”

towarzyszącego

sympozjum „Cisza jako miejsce spotkania” w ramach V Szczecińskiego Zalewu Myśli

na Zamku Książąt Pomorskich   14-16 grudnia 2012

Jury w składzie: przedstawiciele Fundacji Dom Rodzinny w Łysogórkach: Elżbieta i Timm Stuetz,  Arkadiusz Więcko-przewodniczący Jury przedstawicielki szkoły: dr Agnieszka Kochan- nauczycielka religii, drr Anna Kondracka-Zielińska, mgr Agnieszka Kubacka, mgr Agnieszka Piskorek – polonistki po zapoznaniu się ze  zgłoszonymi pracami uczniów I LO w Szczecinie, reprezentującymi wyjątkowo wysoki poziom,  postanowiło przyznać w dniu 29  listopada 2012r. nagrody w dwóch kategoriach:

PRACE  LITERACKIE:

I Nagroda Aleksandra Onichimowska IIg (czytaj tekst), Teresa Stawarz Ib (czytaj tekst)

II Nagroda –Wiktoria Wojciechowska IIg (czytaj tekst), Aleksandra Cybulska IIIe

III Nagroda – Katarzyna Staszek IIi

FOTOGRAFIA , PLASTYKA:

I Nagroda – Dominika Gruźlewska Ib, fotografia

II Nagroda – Marcela Maślak Ii, fotografia

III Nagroda –Joanna Bigos Ib, fotografia

Wyróżnienia:

Kala Kujawa Ib, Zofia Kłeczek Ib, Magdalena Lesner Ib

Oficjalne wręczenie nagród nastąpiło na Zamku Książąt Pomorskich 15 grudnia podczas ogólnopolskiego sympozjum pt.”Cisza jako miejsce spotkania”. Rozpoczęcie: g.10:00, sala Anny Jagiellonki, wstęp wolny

Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów była możliwość  zaprezentowania własnych prac podczas II sesji w dniu 15.12.2012 w sali Anny Jagiellonki