Wyniki VI Konkursu Intermedialnego 2016

O G Ł A S Z A J Ą     W Y N I K I

VI  KONKURSU  INTERMEDIALNEGO

Temat do wyboru:

„Moje spotkanie z Bogiem” lub  „Po co nam idole”

towarzyszącego sympozjum „TWÓJ BÓG. Kim jest?” w ramach IX Szczecińskiego Zalewu Myśli na Zamku Książąt Pomorskich   30.11-3.12. 2016

Jury w składzie:

– przedstawiciel Fundacji Jandrzejówka:  Arkadiusz Więcko-przewodniczący jury

– nauczycielka 1LO: mgr Monika Trybocka

na posiedzeniu w dniu 25 listopada 2016r., po zapoznaniu się z kilkunastoma pracami literackimi zgłoszonymi przez uczniów 1LO w Szczecinie, postanowiło przyznać następujące nagrody:

Nagroda główna:     Oskar DANOWSKI   kl.Id /ZOBACZ TEKST/

za wyjątkową dojrzałość, szczerość i przejrzysty styl w realizacji tematu: „Moje relacje z Bogiem”

Wyróżnienia:

Agnieszka ILCZYSZYN  kl.IIIa – za dojrzałość myśli i szeroki wachlarz życiowych przykładów w temacie: Po co ludziom idole” /ZOBACZ TEKST/

Patrycja PIOTROWSKA  kl.Id – za walory literackie i oryginalność ujęcia tematu „Moje relacje z Bogiem” /ZOBACZ TEKST/

Klaudia SARNAT  kl.Id – za odważną próbę zebrania „głosu” rówieśników  w temacie „Po co nam idole” /ZOBACZ TEKST/

Jury pragnie podkreślić wyrównany poziom większości pozostałych prac zgłoszonych do konkursu!

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi na Zamku Książąt Pomorskich podczas ogólnopolskiego sympozjum pt.”TWÓJ BÓG. Kim jest?””. Rozpoczęcie: sobota, g.11:00, sala zamkowa 101/obok Kina zamek/, wstęp wolny.

Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów będzie możliwość  zaprezentowania fragmentu własnych prac podczas II sesji sympozjum w dniu 3.12.2016.

Fundatorzy nagród: Dyrektor 1 LO w Szczecinie, Fundacja Jandrzejówka, Agencja reklamowa Oskar Wegner, Elżbieta Stuetz

Wręczenie nagród podczas sympozjum IX SZM „Twój Bóg. Kim jest?” na zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie (fot. Zdzisław Piotrowski).

img_6931 img_6935 img_6957 img_6947