Jandrzejówka

Nasza fundacja posiada na własność zabytkową (rej. zab. 1205), szachulcową zagrodę w Starych Łysogórkach w przepięknej Dolinie Odry (gmina Mieszkowice, woj. Zachodniopomorskie), która od 1989 roku służy jako wakacyjna przystań szczecińskim wspólnotom międzynarodowego ruchu „Wiara i Światło”. Wspólnoty: Apostołowie, Nadzieja, Promyki, Rodzina, Świetliki oraz Zorza czują się w Jandrzejówce gospodarzami miejsca. Fundacja sukcesywnie remontuje zagrodę (ostatnio wymieniliśmy poszycie dachowe w budynku mieszkalnym) przygotowując docelowo miejsce dla wspólnoty życia z udziałem osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Póki co wiosną i jesienią organizujemy weekendowe wyjazdy do Jandrzejówki do prac ogrodowych i porządkowych w których biorą udział ochotnicy, w tym także osoby niepełnosprawne intelektualnie.