Koncerty ZPN – pozostałe

2005, marzec – koncert w klubie 13 Muz w Szczecinie, promujący debiutancką płytę „Po tamtej stronie”
2010 – Koncert Zespołu w studio S1 Polskiego Radia w Szczecinie
2011, maj – Koncert Zespołu w Lobetal pod Berlinem, tow. sympozjum niemieckich muzykoterapeutów
2011, wrzesień – Recital Piosenki Naiwnej Grażyny Rosik w piwnicy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
2012 – koncert, tow. IX Zjazdowi Gnieźnieńskiemu pt. „Europa obywatelska” – „Aby żyć siebie samego trzeba dać” z udziałem: ZPN, Zelowskich Dzwonków, Stanisława Soyki
2013, czerwiec – koncert charytatywny dla Agnieszki w sali Filharmonii Szczecińskiej z udziałem: ZPN, Lesji, Kępisty Quartet, Liliana Kostrzewa Trio, Konrada Pawickiego, Andrzeja Pszeniczka (akordeon), zespół Floatin, High Five Braas
2014, wrzesień – koncert Zespołu w klubie 13 Muz w Szczecinie „Powrót po latach”, gość zespołu: Mietek Ilnicki (instr. klaw.)
2014, październik – koncert w studio S1 Polskiego Radia w Szczecinie z udziałem ZPN i zespołu Labolare
2015, 17 – 21 kwietnia – koncerty Zespołu w Sankt Petersburgu: w Bazylice rz-kat, Domu Polskim, Fiodorowskiej Cerkwi. Zespoł przebywał w Rosji na zaproszenie petersburskiej wspólnoty ruchu”Wiara i Światło” („Wiera i Swiet”)
2015, 25 czerwca – Zespół Piosenki Naiwnej brał udział w projekcie Romka Zańko „Twojemoje urodziny”, z udziałem grup teatralnych ze Szczecina, Krakowa i Warszawy z niepełnosprawnymi intelektualnie aktorami, oraz zespołami gościnnie, m.in. Chór Akademii Morskiej w Szczecinie, Olek Różanek i siostry Kępisty, Orkiestra „Na Zdrowie” z Jackiem Kleyffem. (autor zdjęć – R.F.)
2022, 11 września – Koncert wdzięczności- Dom Kultury „Krzemień” w Podjuchach

Autorzy zdjęć: